free simple web templates

HAKKIMIZDA

1997 yılından beri ofis ve matbaa makineleri konusunda tüketicileri daima en yeni teknoloji ve en kaliteli ürünler ile buluşturan Aksiyon olarak 15 yılı aşkın tecrübemizle, ofis, matbaa ya da kurumunuz için beklentilerinizi aşarak karşılayan, güvenilir, çevre ve insan dostu ürünleri öncü markalar ile birlikte sizlere sunmakta, Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Çalışma hayatını kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet anlayışı ile sunmak" parolası, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda öncü ve yaratıcı çözümler üretebilme misyonu ve en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğu temeline dayanan vizyonumuz ile ofislerin, kamu kuruluşlarının, ticari işletmelerin büro ve matbaa makineleri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Kuşkusuz her kuruluş gibi, ileri görüş; doğru hedef ve planlama, varlığımızın sürekliliği açısından büyük önem taşımakta. Başta matbaa sektörüne yönelik makine ve yapıştırıcılar olmak üzere, yeni yatırım projelerimiz ve aralıksız büyümeyi sağlayacak stratejilerimiz ile uzun yıllar müşterilerimize hizmet vermek ve toplumsal faydayı sürekli kılabilmek adına geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

İLETİŞİM FORMU